Avokádo - hračka pro kočku

Neohodnoceno

Hračka vhodná do každé kočičí packy.

Narozeniny? Přineseniny? Vánoce? Den koček? Těžký den u veterináře? Nebo jen tak pro radost? Hračky jsou skvělou odměnou i dárkem pro každou kočku. 

Potěš nejen sebe a svou kočku!

Hračka pro kočky je skvělý dárek pro kočičí mámu/tátu, nebo i tzv. "crazy cat lady" či jakéhokoliv milovníka koček. 

249 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Avokádo - hračka pro kočku
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dopřejte své kočičce to nejlepší!

Rozmazlete svou kočku touto ručně šitou hračkou ze 100% vlněné plsti z MERINO oveček. Je plněná kvalitní domácí šantou kočičí a pro ještě větší požitek ze hry také rolničkami a šustivým papírem. Tato kombinace povzbuzuje kočku ke hře a rozvíjí její přirozený instinkt lovu. Do plsti se navíc zachytávají drápky, což také podněcuje kočku do další hry.

Většina koček se o hračku otírá nebo ji škrábe, a to právě proto aby uvolnila co nejvíce látky obsažené v této zázračné bylince. Účinek šanty na kočky se ale může lišit. Některé kočky jsou hyperaktivní, hravé a plné energie. To je také důvod proč má šanta přezdívku kočičí kokain. Jiné se zas pouze spokojeně vyvalují a předou. Jsou i takové, které catnip uklidní či dokonce uspí. Proto může být hračka také velmi účinná v rozptýlení ve stresových situacích (např. při návštěvě veterináře, při pořízení další kočky nebo stěhování). 

Kočičí bylinka je zcela bezpečná a nenávyková a jestli se o ní chcete dozvědět více klikněte ZDE.

Každý kus je originál ušitý s láskou v České republice. 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Rozměry: 8 cm x 11 cm
Složení: 100% vlněná plsť z MERINO vlny, nitě, šanta kočičí, rolničky, přírodní duté vlákno, izotermická fólie
Upozornění a doporučení: Kočka by měla být při hře pod dozorem a v případě poškození hračky by měla být kočce odebrána aby nedošlo k pozření drobných částí. Každá hračka je originál a proto se může tvar a velikost trošičku lišit. Uchovávejte na suchém, dobře větraném místě. Uvedená cena je za 1ks.