Jedovatý lektvar - hračka pro kočku

Neohodnoceno

Ručně šitá hračka pro kočky, plněná kvalitní šantou kočičí a rolničkami.

249 Kč
Dostupnost: Skladem (1 ks)
Jedovatý lektvar - hračka pro kočku
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dopřejte své kočičce to nejlepší!

Rozmazlete svou kočku touto ručně šitou hračkou. Je plněná kvalitní šantou kočičí a pro ještě větší požitek ze hry také rolničkami a šustivým papírem. Tato kombinace povzbuzuje kočku ke hře a rozvíjí její přirozený instinkt lovu. Do plsti se navíc zachytávají drápky, což také podněcuje kočku do další hry.

Účinek šanty se však u koček může lišit. Některé kočky jsou hyperaktivní, hravé a plné energie. Některé předou, některé se otírají o hračku, jiné se zas pouze vyvalují. Jsou i takové, které catnip uklidní či dokonce uspí. Proto může být hračka také velmi účinná v rozptýlení ve stresových situacích (např. při návštěvě veterináře nebo při pořízení další kočky). Víc info o šantě kočičí naleznete TADY.

Složení: plsť, nitě, šanta kočičí, rolničky, přírodní duté vlákno, izotermická fólie.

Rozměry: 10 cm x 14 cm

Vhodná do každé packy:

Narozeniny? Přineseniny? Vánoce? Den koček? Nebo jen tak pro radost? Hračky jsou skvělou odměnou i dárkem pro každou kočku. 

Potěš nejen sebe a svou kočku! Ručně šitá hračka pro kočky je skvělý dárek pro tzv. "crazy cat lady" nebo jakéhokoliv milovníka koček. 

Upozornění a doporučení:

Kočka by měla být při hře pod dozorem a v případě poškození hračky by měla být kočce odebrána aby nedošlo k pozření drobných částí. 

Každá hračka je originál a proto se může tvar a velikost trošičku lišit.