Kočičí pytlíček

Neohodnoceno

Ručně šitá hračka pro kočky vhodná do každé packy.

Narozeniny? Přineseniny? Vánoce? Den koček? Nebo jen tak pro radost? Hračky jsou skvělou odměnou i dárkem pro každou kočku. 

Potěš nejen sebe a svou kočku! Ručně šitá hračka pro kočky je skvělý dárek pro tzv. "crazy cat lady" nebo jakéhokoliv milovníka koček.

99 Kč
Dostupnost: Skladem (2 ks)
Kočičí pytlíček
Neohodnoceno

Detailní popis produktu

Dopřejte své kočičce to nejlepší!

Rozmazlete svou kočku touto ručně šitou hračkou ze 100% bavlněné látky. Je plněná kvalitní domácí šantou kočičí a pro ještě větší požitek ze hry také rolničkami a šustivým papírem. V kombinaci s provázkem, který se kroutí nepředvídatelným způsobem, povzbuzuje kočku ke hře a rozvíjí její přirozený instinkt lovu. Do látky se navíc zachytávají drápky, což také podněcuje kočku do další hry

Většina koček se o hračku otírá nebo ji škrábe, a to právě proto, aby uvolnila co nejvíce látky obsažené v této zázračné bylince. Účinek šanty na kočky se ale může lišit. Některé kočky jsou hyperaktivní, hravé a plné energie. To je také důvod proč má šanta přezdívku kočičí kokain. Jiné se zas pouze spokojeně vyvalují a předou. Jsou i takové, které catnip uklidní či dokonce uspí. Proto může být hračka také velmi účinná v rozptýlení ve stresových situacích (např. při návštěvě veterináře, při pořízení další kočky nebo stěhování). 

Kočičí bylinka je zcela bezpečná a nenávyková a jestli se o ní chcete dozvědět více klikněte ZDE.

Každý kus je originál ušitý s láskou v České republice. 

 

Pytlíčky budou zaslány v barvách dle aktuálních skladových zásob.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: HRAČKY
Rozměr: 6 cm x 9 cm
Složení: 100% bavlněná látka, nitě, domácí šanta kočičí, rolničky, přírodní duté vlákno, bílý jutový provázek, izotermická (šustivá) folie
Upozornění a doporučení:: Kočka by měla být při hře pod dozorem a v případě poškození hračky by měla být kočce odebrána aby nedošlo k pozření drobných částí. Uchovávejte na suchém a dobře větraném místě.