Kuličky pro kočičku

Hračka vhodná do každé kočičí packy.

Narozeniny? Přineseniny? Vánoce? Silvestr? Den koček? Těžký den u veterináře? Nebo jen tak pro radost? Hračky jsou skvělou odměnou i dárkem pro každou kočku. 

 

Potěš nejen sebe a svou kočku!

Hračka pro kočky je skvělí dárek pro kočičí mámu/tátu, nebo i tzv. "crazy cat lady" či jakéhokoliv milovníka koček. 

Dostupnost Skladem
149 Kč
Kuličky pro kočičku

Dopřejte své kočičce to nejlepší!

Rozmazlete svou kočku touto ručně plstěnou hračkou ze 100% MERINO vlny. Je plněná pouze kvalitní domácí šantou kočičí a proto se jedná o 100% přírodní a ECO-friendly hračku. 

Kulička se při hře kroutí nepředvídatelným způsobem, povzbuzuje tak kočku ke hře a rozvíjí její přirozený instinkt lovu. Do kuličky se navíc zachytávají drápky, což také podněcuje kočku do další hry

Většina koček se o hračku otírá nebo ji škrábe, a to právě proto, aby uvolnila co nejvíce látky obsažené v této zázračné bylince. Účinek šanty na kočky se ale může lišit. Některé kočky jsou hyperaktivní, hravé a plné energie. To je také důvod proč má šanta přezdívku kočičí kokain. Jiné se zas pouze spokojeně vyvalují a předou. Jsou i takové, které catnip uklidní či dokonce uspí. Proto může být hračka také velmi účinná v rozptýlení ve stresových situacích (např. při návštěvě veterináře, při pořízení další kočky nebo stěhování). 

Kočičí bylinka je zcela bezpečná a nenávyková a jestli se o ní chcete dozvědět více klikněte ZDE.

Každý kus je originál plstěný s láskou v České republice.

 

Kuličky budou zaslány v barvách dle aktuálních skladových zásob. Uvedená cena je za 1ks.

Průměr kuličky: cca 4-5 cm

Upozornění a doporučení: Je potřeba počítat se změnou vzhledu kuličky po zásahu drápků vaší kočičky. To ale neznamená, že se jí hračka bude líbit o něco méně :) (máme vyzkoušeno). Uchovávejte na suchém a dobře větraném místě. V případě akčnější kočičky doporučujeme hračky z fleecu.