O GABONA

Vítejte v našem kočičím obchůdku GABONA!

GABONA jsem v podstatě já, obyčejná holka co miluje kočky, taková ta typická crazy cat lady. V týmu mám ale tři pomocníky, kteří mi pomáhají s testováním hraček, s kontrolou kvality šanty kočičí ale i s pózováním na fotkách. Také jsou ale velice nápomocní s "tříděním" nití a "sklízením" zahrádky se šantou. V první řadě jsou ale důvod proč vůbec GABONA.cz začalo...

                                                                            upravené    

 

Nejraději vyrábíme hračky pro kočky plněné šantou kočičí (také známou jako catnip). Tato zázračná bylinka obsahuje látku, která je pro kočky prostě neodolatelná. Účinek se však u koček může lišit. Některé kočky jsou hyperaktivní, hravé, euforické a plné energie. Některé předou, některé se otírají, jiné se zas pouze vyvalují. Jsou i takové, které catnip uklidní či dokonce uspí. Proto může být hračka se šantou také velmi účinná v rozptýlení ve stresových situacích (např. při návštěvě veterináře, stěhování nebo při pořízení další kočky). Šanta je pro své účinky také známá i jako kočičí droga, nemá však nežádoucí účinky a ani není návyková. Látka obsažena v šantě se nazývá nepelakton, účinkuje na kočky 10 až 20 minut a následně kočka není jistý čas schopna dosáhnout stejného stavu.

Jestli se chcete o této zázračné bylince dozvědět více klikněte ZDE.

Hračky jsme nejdřív začali šít pouze pro sebe. Nebyli jsme však vůbec spokojení s aktuální nabídkou na trhu, protože běžně dostupné hračky obsahují příliš málo kvalitní šanty a mají minimální účinky. Šanta totiž může být vyčichlá, což může být zapříčiněno dlouhým či nesprávným sušením nebo skladováním, anebo je šanty jednoduše málo.   

V našich hračkách ale naleznete kvalitně usušenou a doma vypěstovanou šantu! Mňam!

ččč

Pro ještě větší požitek ze hry přidáváme do hraček i zvukové prvky, a to rolničky a izotermickou, tzv. "šustivou" fólii. Kdo má kočku, ví, že zvuky jsou prostě ALFA a OMEGA.

   Vybrat materiál pro hračky nebyl vůbec problém. Šijeme z široké škály barevných plstí a fleeců, které mají nejenom krásné a výrazné barvy ale navíc se do nich zachytávají drápky, což také podněcuje kočku do další hry. Plsť je 100% přírodní a vyrobena z vlny z MERINO oveček. Fleece je zase příjemně měkoučký pro královské kočičí packy a zároveň odolný a vhodný pro všechny tygry.

Šijeme také motýlky a šátky, které lze jednoduše upevnit na kočičí obojek. Jsou ideálním doplňkem na různých oslavách nebo i ke každodennímu nošení.

unnamed (4)

Jestli nám chcete udělat radost a vykouzlit úsměv, pošlete nám fotku nebo video obdarované kočičky nebo kocourka. Také nás můžete označit na sociálních sítích @gabonacz nebo použijte náš hashtag #gabonacz a my Vás moc rádi přesdílíme na našem Instagramu!

 Pokud byste chtěli udělat radost svému chlupatému kamarádovi nebo kočičímu milovníkovi, tak se mrkněte na aktuální nabídku do našeho obchůdku.

Těšíme se na Vaši objednávku - tak zatím MIAU! 

Zpět do obchodu